Po pasjonującej walce zakończonej efektownym finiszem, tytuł
ŁOWCY OKAZÓW 2021 zdobył

Zbyszek Woźniak 

I MIEJSCE

z wynikiem 1008 punktów

II MIEJSCE

z wynikiem 1005 punktów

Marcin Stenwak

III MIEJSCE

z wynikiem 782 punktów

Arkadiusz Storta

Na swój sukces pracowali cały sezon. Wędkowali nie tylko skutecznie, ale również wszechstronnie – mierząc się niemal ze wszystkimi gatunkami ryb poławianych metodami gruntowymi. Na koniec sezonu Marcin i Zbyszek rywalizowali jak w zawodach najwyższej rangi, walcząc o każdy punkt przewagi, dostarczając prawdziwych sportowych emocji. Ich wyniki różnią sie zaledwie o 3 punkty. 

 

W konkursie mającym okazy w nazwie nie może zabraknąć również nagród dla łowiących ryby największe – “prawdziwe okazy”. Postanowiliśmy uhonorować łowców ryb mieszczących się w normach medalowych “Wędkarskiego Świata” (normy za długości ryb, bez podawania wagi).

Największą rybę medalową – leszcza (66,0 cm) na SREBRO

złowił Arkadiusz Storta

Drugą medalową rybę – karasia (46,0 cm) na BRĄZ

złowił Marcin Stenwak

Trzeci okaz złowiony metodą gruntową to – jaź (45,0 cm) na BRĄZ

Łowcą jest Piotr Werpulewski

Nagrodzić wszystkich nie jesteśmy w stanie, ale koniecznie należy wspomnieć o innych pięknych rybach łowionych przez uczestników konkursu – linach Zbyszka, wzdręgach łowionych przez Artura, czy wilekiej płoci (35 cm) złowionej przez Ulę.

Ogromnie cieszy fakt, że większość z uczestników rywalizacji wypuszczała swoje okazy. To daje szansę na spotkanie z OKAZAMI w kolejnych sezonie, czego życzymy wszystkim wędkującym kolegom.

Dziękujemy za udział, GRATULUJEMY i zapraszamy do konkursu w nowym sezonie.

O sposobie odbioru nagród poinformujemy mailowo w najbliższych dniach.

LINK DO GALERII – ŁOWIMY OKAZY

Organizatorzy