Już po raz piąty zapraszamy naszych wędkarzy do udziału w konkursie na skutecznego, a zarazem wszechstronnego wędkarza – “NASZE OKAZY 2023”.

Zaczynamy trochę później niż w poprzednim roku, ale jest jeszcze czas by okazać się skutecznym łowcą zarówno na początku sezonu – jeszcze w warunkach zimowych, w ciągu lata, jak i podczas pierwszych jesiennych chłodów. Po drodze będą odbywały się planowane spotkania i zawody z których ryby mogą być również zgłaszane do konkursu. Można będzie chwalić się wynikami z wakacyjnych wypadów i zasiadek. Ważne tylko, by zgłaszane ryby pochodziły z polskich wód i nie były łowione na komercyjnych stawach.

Łowimy zgodnie z obowiązującymi przepisami po dwie ryby z wybranych gatunków. W tym roku rywalizacja odbywać się będzie w dwóch kategoriach: spinningowo-muchowej oraz gruntowo-spławikowejUczestnik będzie mógł wziąć udział w wybranej dyscyplinie lub rywalizować w obu jednocześnie.

Zakładamy zorganizowanie dodatkowych zadań w trakcie trwania konkursu oraz specjalne nagrody dla łowców szczególnie okazałych ryb. Chcemy, by rywalizacja była jeszcze ciekawsza niż w poprzednich latach i przyniosła wam jeszcze więcej nagród.

Obecnie trwają prace modernizacyjne na naszej stronie. Chcemy, by zgłoszenia były sprawniej dodawane, a zdjęcia ryb szybciej się ładowały.

Aby wziąć udział w konkursie należy zaopatrzyć się w sklepie “ADAŚ” w miarę zawodniczą i wnieść opłatę konkursową – łącznie 30 zł, a dla posiadaczy miarek z lat ubiegłych – 10 zł za dyscyplinę (czyli 20 zł w przypadku wzięcia udziału w dwóch dyscyplinach jednocześnie). Miarki będą oznaczone specjalną naklejką. Osoby, które posiadają miarki z lat ubiegłych otrzymają tylko naklejkę. 

Zapisy rozpoczną się 3 lutego 2023 i będą trwały cały sezon. Od 4 lutego rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń. Do konkursu można dołączyć w dowolnym momencie.

 

REGULAMIN KONKURSU

“NASZE OKAZY 2023”

Z A P R A S Z A M Y