Tym razem wędkarze Koła Grodzkiego wezmą udział w sprzątaniu brzegów rzeki Łomnicy. Inicjatorem akcji jest członek naszego Koła, reprezentujący organizację “Strażnicy rzek WWF”, Kolega Mateusz Mazur. Są przygotowane duże ilości rękawic i worków. Firma COM-D Sp.z o.o. w Jaworze (Oddział w Głębocku) zadeklarowała gotowość podstawienia kontenera i odbioru śmieci. Oprócz wędkarzy zaproszeni zostali kajakarze i turyści.

Z budżetu Koła Grodzkiego zapewnimy prowiant i napoje. Jeśli dopisze pogoda nie wykluczamy zorganizowania ogniska lub grilla – tutaj warunkiem jest możliwość zachowania dystansu. Decyzję organizator podejmie przed akcją, gdy znana będzie frekwencja.

Zapraszamy każdego, komu stan naszych wód nie jest obojętny. Wystarczy odpowiednio się ubrać – zaopatrzyć w nieprzemakalne buty, maseczkę lub inną osłonę ust i nosa i stawić w niedzielę 11 października 2020 r. o godzinie 9:00 na skrzyżowaniu Wojanów-Karpniki-Łomnica  aktualiazacja: przy Świetlicy “Warszawianka” ul.Karkonoska 36 w Łomnicy (mapa: https://goo.gl/maps/B4wDEWWJcuSh1ZXm7) Liczy się każda para rąk.

Z  A  P  R  A  S  Z  A  M  Y

Zarząd Koła PZW Grodzkie w Jeleniej Górze