W dniu 1.08.21r.na zbiorniku Cegielnia w Sobieszowie odbyły się zawody splawikowe Koła Grodzkiego.

O 7.00 rano przybyło 27 zawodników na łowisko. Po odprawie i rozlosowaniu miejsc uczestnicy rozeszli się na stanowiska, by przygotować się do 4 godzinnej rywalizacji.

    

Warunki atmosferyczne jak na sierpień nie rozpieszczały, gdyż od rana do końca zawodów cały czas padał siarczysty deszcz. W momencie rozpoczęcia rywalizacji tj.o 10.00 w łowisku od razu pojawiły się drobne płocie i leszcze oraz liny które dominowały do końca. Kolega Maciek trafił bonis w postaci amura który okazał się największą ryba zawodów.

Gratulacje należą się również dla dwóch juniorów Zosi i Jagody za wytrwanie do końca i złowienia ryb wyprzedzając niektórych doświadczonych seniorów.

Zwycięzca zawodów został Waldemar Lebioda z wagą 2.980. Drugi był Marek Lesik z wagą 2.650 a na trzecim miejscu uklasyfikował się Waldemar Hołysz z wagą 2.460

Podziękowania dla opiekuna wody za udostępnienie zbiornika oraz dla Zarządu Koła Grodzkiego za ufundowane nagród dla wszystkich startujących. Dzięki również dla ekipy sekcji splawikowej za perfekcyjne przygotowanie zawodów.

Relacje przygotowała sekcja splawikowa.