Komunikat

 

Koło PZW Jelenia Góra „GRODZKIE” zaprasza swoich Członków na zawody gruntowo-federowe w formule „ON-LINE”. Zawody pod nazwą ”Gruntowe Ostatki 2020”. Zawody rozegrane zostaną w formule towarzyskiej on-line. Każdy ze startujących będzie zobowiązany do zainstalowania na swoim smartfonie aplikacji WhatsApp.

 

 

REGULAMIN ZAWODÓW

 1. Data zawodów – 25 10.2020 roku
 2. Miejsce połowu – dowolne na obszarze Okręgu PZW Jelenia Góra
 3. Czas łowienia – czas zawodów od 9.00 do 14.00
 4. Obowiązujące zasady wędkowania – zgodnie z regulaminem PZW Jelenia Góra
 5. Łowimy wszystkie gatunki ryb nie będące pod ochroną w dniu zawodów.
 6. Każdy ze zgłaszających się do zawodów zostanie wpisany do grupy na aplikacji WhatsApp przez sędziego zawodów. Na grupie będzie można wymieniać spostrzeżenia przed zawodami.
 7. Na 24 godziny przed rozpoczęciem zawodów lub wcześniej, każdy startujący będzie zobowiązany dokonać w grupie wpisu potwierdzającego możliwość korzystania w ramach grupy z aplikacji.
 8. W dniu zawodów, przed ich rozpoczęciem każdy z uczestników wykona swoją fotografię na tle łowiska w taki sposób, aby dane łowisko można było zidentyfikować i stawi ją do grupy.
 9. Każdy ze Startujących po zakończeniu zawodów, dokona samodzielnego ważenia złowionych ryb i wykona dwie fotografie, które wyśle do 20 minut od godziny zakończenia przy użyciu aplikacji WhatsApp do sędziego lub wstawi na grupę (wersja oceny zostanie uzgodniona i zakomunikowana przed zawodami komunikatem sędziego:
 • Pierwsza fotografia – pojemnik z wagą i rybami oraz widocznym wynikiem na wyświetlaczu wagi;
 • Druga fotografia – zawartość wagi samego pojemnika
 1. Wyniki zawodów ogłoszone zostaną na aplikacji WhatsApp po weryfikacji fotografii.
 2. Dopuszcza się w czasie zawodów na korzystanie z aplikacji w ramach grupy, dodając wpisy oraz fotografie związane wyłącznie z zawodami.

12 .Wędkujemy tylko i wyłącznie na jedna wędkę.

13.W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych sędzia zawodów może odwołać zawody lub skrócić czas ich trwania

 

Zgłoszenia do zawodów należy dokonać w sklepie ADAŚ do czwartku , 22,10,2020 roku, pozostawiając również telefon kontaktowy (numer komórkowy).

Nie obowiązuje uiszczenie wpisowego.

 

 Organizatorzy