Od poniedziałku 20-04-2020 zniesiono część ograniczeń związanych z epidemią koronawirusa. Możemy bez obaw o nieprzyjemności jeździć na ryby – wystarczy zachować dystans i nosić maseczki w miejscach publicznych.

Wznowił działalność sklep wędkarski ADAŚ. Pamiętać jednak musimy, że nadal obowiązują przepisy ograniczające tworzenie zgromadzeń. Dlatego robienie zakupów będzie utrudnione, mogą tworzyć się kolejki. W imieniu Adasia prosimy o wyrozumiałość. Aby zakupy przebiegały sprawnie dobrze mieć wcześniej przygotowaną listę zakupów i płacić kartą płatniczą. 

Opłaty za wędkowanie nadal mogą być dokonywane przez internet. Jest to najlepsza forma – nie wymaga stania w kolejkach i narażania się na kontakt z osobami zarażonymi. Poniżej LINK:

OPŁATY ZA WĘDKOWANIE W 2020 R.

Po dokonaniu opłaty należy wydrukować rejestr oraz potwierdzenie wpłaty. Znaki nie są potrzebne. Uwaga ważne: podczas dokonywania opłaty koniecznie należy podać nazwę koła wędkarskiego do którego się należy. Jeżeli jesteś u nas, proszę wpisać: Koło PZW Grodzkie w Jeleniej Górze.

Cały czas trwają starania, by osoby, które nie zdążą opłacić składek do końca kwietnia mogły tego dokonać w późniejszym terminie bez konieczności opłaty wpisowego. Mamy wsparcie Zarządu Okręgu, ale na dzisiaj jeszcze trwają rozmowy z Zarządem Głównym. 

 

JarekK