Nieudany prezent, wygrana na zawodach lub przesada podczas zakupów, to świetne okazje, by skorzystać z nowego pomysłu, który właśnie wdrażamy w Kole Grodzkim. Giełda sprzętu i usług wędkarskich na początku zagości w naszym serwisie i specjalnie utworzonej grupie na Facebooku. W przyszłości oprócz internetu planujemy przeniesienie inicjatywy na grunt realny. Gdzie i kiedy będziemy mogli wystawić zbędny sprzęt, będziemy informować na bieżąco.

Nie ograniczamy się wyłącznie do wędkarzy naszego koła. Już w tytule giełdy sugerujemy, że inicjatywa jest adresowana do wszystkich kolegów naszego okręgu, a nawet okręgów ościennych. W dzisiejszych czasach nie ma żadnych przeszkód, by zawierać transakcje na odległość.

Jak zapowiada Rafał Kubicki – pomysłodawca i opiekun giełdy, można będzie liczyć nie tylko na sprzęt używany, ale również na okazyjnie oferowany sprzęt nowy. Nie wykluczone, że uda nam się namówić do współpracy sponsorów.  O szczegółach mówić jest jednak jeszcze za wcześnie.

Aby wystawić przedmiot lub poszperać po “okazjach” wystarczy zalogować się u nas i skorzystać z działu GIEŁDA SPRZĘTU lub zapisać do “facebookowej” grupy Jeleniogórska Giełda Wędkarska. Zapraszamy.