Dnia 25 września na zbiorniku żwirownia w wojanowie odbyły się ostatnie zawody federowo -gruntowe koła grodzkiego. Do rywalizacji przystąpiło 30 zawodników w tym jeden junior. Po rozlosowaniu stanowisk faworyci do zwycięstwa ciesząc się z wylosowanych stanowisk zaczeli przygotowywać stanowiska do 5 godzinnej tury.

Łowiliśmy w trzech sektorach które były równe dla każdego zawodnika. Już pierwsza godzina pokazała ze treningi które realizowali zawodnicy w tygodniu nie były miarodajne. Najlepiej w tych dośc cieżkich warunkach poradził sobie Mateusz Hinz który z wagą 2,670 wygrał zawody. Drugi był z sektora C Marcin Daszkiewicz z wynikiem 1410 a trójkę uzupełnił Paweł Rabenda z wynikiem 1030 z sektora A. Na szczególną uwagę zasługuje wynik Marcela który w sektorze C był 3 a w klasyfikacji ogólnej uplasował się na 8 miejscu.

Szczególne  podziękowania kieruje do osób które cały sezon wspierały nas w organizacje i przygotowanie zawodów (nie będę wymieniał z imienia i nazwiska sami wiedzą najlepiej )jak również  podziękowanie dla zarządcy koła nr 3 za udostępnienie łowiska. Dziękuje i do zobaczenia nad wodą pełna lista wyników do wglądu na stronie koła.

 

WYNIKI:

 

 

link: >>>Zdjęcia z zawodów – GALERIA <<<

 

 

Pozdrawiamy

Relację przygotowali: Ania i Daniel Kot