Do dzisiaj zaledwie połowa naszych członków opłaciła składki za 2019 rok. Podobnie jak w latach ubiegłych wielu kolegów czeka z opłatami do ostatniej chwili. Tuż przed 30 kwietnia, gdy pojawi się wizja konieczności dodatkowej opłaty wpisowego, w kolejkach ustawi się kilkaset osób. W tym czasie, zrobi się cieplej, wielu z nas będzie też myśleć o weekendzie i rozpoczną się równolegle zakupy sprzętu wędkarskiego.

Opłaty w sklepie wędkarskim “ADAŚ” to wielkie udogodnienie. Pamiętajmy jednak o tym, że jest wielki to ukłon w naszą stronę właściciela sklepu i nie wymagajmy, by pracę społeczną wykonywał kosztem swoich zarobków. Obowiązuje zasada – pierwszeństwo w kolejce mają osoby kupujące sprzęt i zanęty, opłaty są w dalszej kolejności.

Z naszej strony staramy się pomagać Adasiowi i w okresie wzmożonego ruchu będziemy uruchamiać dodatkowy “stoliczek opłat”. Prosimy jednak o wyrozumiałość. W ubiegłym roku w ostatni dzień kwietnia w kolejce trzeba było spędzić grubo ponad godzinę. 

A osoby szanujące swój czas i nerwy namawiamy, by opłat dokonały odpowiednio wcześniej. Przy obecnej, niezbyt dobrej pogodzie w sklepie jest niemal pusto, a obsługa na bieżąco.

 

jarekk