Z przyjemnością, po raz trzeci zapraszamy naszych wędkarzy do udziału w konkursie na skutecznego, a zarazem wszechstronnego wędkarza – “NASZE OKAZY 2021”.

Mamy nadzieję, że w tym roku nic nie pokrzyżuje naszych planów i będziemy mogli bez przeszkód wędkować przez cały sezon. Planujemy zacząć juz 01 lutego 2021 i rywalizować, aż do 30 listopada 2021. Jest więc okazja, by okazać się skutecznym łowcą zarówno na początku sezonu – jeszcze w warunkach zimowych, w ciągu lata, jak i podczas pierwszych jesiennych chłodów. Po drodze będą odbywały się planowane spotkania i zawody z których ryby mogą być również zgłaszane do konkursu. Można będzie chwalić się wynikami z wakacyjnych wypadów i zasiadek. Ważne tylko, by zgłaszane ryby pochodziły z polskich wód i nie były łowione na komercyjnych stawach.

Konkurs rozgrywany będzie w trzech kategoriach: gruntowo-spławikowej, muchowej i spinningowej. Uczestnik będzie mógł wziąć udział w więcej niż jednej kategorii, przy czym łowione ryby mogą być zgłaszane tylko raz. Zakładamy zorganizowanie dodatkowych zadań w trakcie trwania konkursu. Chcemy, by rywalizacja była jeszcze ciekawsza niż w poprzednich latach i przyniosła wam jeszcze więcej nagród, również tym, którzy nad wodą bywają nieco rzadziej. Więcej informacji podamy w najbliższym czasie.

Aby wziąć udział w konkursie należy po 01 lutego 2021 zaopatrzyć się w sklepie “ADAŚ” w miarę zawodniczą i wnieść opłatę konkursową – 30 zł, a dla posiadaczy miarek z lat ubiegłych – 10 zł. Miarki będą oznaczone specjalną naklejką. Osoby, które posiadają miarki z lat ubiegłych otrzymają tylko naklejkę. 

Zapisy rozpoczną się 01 lutego 2021 i będą trwały cały sezon. Do konkursu można dołączyć w dowolnym momencie.

REGULAMIN KONKURSU

“NASZE OKAZY 2021”

Z A P R A S Z A M Y