Wybór nie był łatwy. Mnóstwo fajnych zdjęć, pięknych ryb i chęć wyróżnienia wszystkich, którzy przez cały sezon konkurowali i nadsyłali zdjęcia okazów. W końcu zapadła decyzja. Wydrukowaliśmy duży, dwunastostronicowy kalendarz. To pozwoli uhonorować zarówno zwycięzców konkursu, jak i osoby, których zdjęcia zostały wybrane w głosowaniu na Facebooku. Do tego dołączyliśmy jeszcze kilka “zbiorówek” z zawodów, pejzaży i mamy …profesjonalny kalendarz Grodzkiego.

Kto otrzyma kalendarz.

Stać nas było na wydrukowanie ok. dwustu egzemplarzy, na tyle pozwolił budżet koła. Dla wszystkich nie wystarczy, ale na pewno kalendarz trafi do uczestników konkursu oraz wędkarzy dokonujących opłat za wędkowanie na początku sezonu. Zasada prosta – 200 pierwszych osób dokonujących opłat bezpłatnie otrzyma kalendarze. Liczymy na to, że będzie to też motywacja do wcześniejszego zainteresowania opłatami, zanim jeszcze zacznie się sezon i kolejki w sklepach wędkarskich.

Zdjęcia do kalendarza.

Najciekawsze, te których jakość pozwalała na publikację, poddane były pod głosowanie na naszym profilu na Facebooku. Kilka ze zdjęć podobało się wyjątkowo, zdobywając po kilkadziesiąt głosów. To zdjęcia Huberta, Slawika, Zbyszka, Maćka i te zdjęcia znalazły się w kalendarzu. Dodaliśmy do tego kilka, naszym zdaniem, ciekawszych fotek z rybami i pejzażami naszych wód.

Wszystkie można obejrzeć TUTAJ

Nagrody dla uczestników.

Tak jak zapowiadaliśmy uczestnicy konkursu otrzymają nagrody rzeczowe. Są to bony na zakup sprzętu wędkarskiego do realizacji w sklepie wędkarskim w Jeleniej Górze.

Nagrody o wartości 300 zł:

Arkadiusz Storta – I miejsce w kategorii “Spławik i grunt”

Marcin Sikora – I miejsce w kategorii “Spinning”

Nagrody o wartości 150 zł:

Robert Płucieńczak

Hubert Jaremen

Slawik Dmytrenko

Tomasz Paluch

Bartłomiej Soból

Ania Kot

SERDECZNIE GRATULUJEMY !!

Bony będą do odbioru w sklepie wędkarskim “Adaś” po 02 stycznia 2020 roku.

Staramy się, aby kalendarze trafiły do dystrybucji jak najszybciej. Spodziewamy się, że będzie to tuż po Nowym Roku.

Dziękujemy za udział i jeśli konkurs przypadnie Wam do gustu, będziemy go kontynuować w 2020 roku.

 JarekK