Odpowiedzi

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • W odpowiedzi na: Mandat za nie wiedzę #27361
  Jarosław Krempa
  JarekK
  Keymaster

  Błąd ? Ja bym to raczej nazwał złapaniem Cię w pułapkę. Ktoś wpadł na pomysł, klepnięto uchwałę bez najmniejszego zastanowienia jakie niesie skutki. Tematu nie można zostawić, chociaż mandatu już się nie anuluje. Po niedzieli postaram się dowiedzieć i napisać więcej.

  W odpowiedzi na: Mandat za nie wiedzę #27354
  Jarosław Krempa
  JarekK
  Keymaster

  RAPR ogranicza wędkowanie w porze nocnej ze środków pływających, ale nie w lipcu:

  “Zabrania się (…)  łowić ryb ze sprzętu pływającego w porze nocnej / od zmierzchu do świtu / w
  jeziorach i zbiornikach zaporowych, z wyjątkiem okresu od 1 czerwca do 30
  września…”

  Strażnik nie mógł więc wystawić mandatu w oparciu o RAPR. Możliwe, że jest jakieś rozporządzenie lub uchwała ZO. Postaram się to sprawdzić. Proszę na mail: grodzkie@grodzkie.pl przesłać skan mandatu – powinna na nim być podstawa ukarania oraz informacja która straż wystawiła mandat.

  Jarosław Krempa
  JarekK
  Keymaster

  Silnik poszedł, oferta nieaktualna. Kupujący chyba mocno zadowolony, bo przy próbach silnik zachowywał się jak nówka 🙂 Mam nadzieję, że pośmiga jeszcze długo. Pozdrawiam nabywcę.

  W odpowiedzi na: Giełda sprzętu #26563
  Jarosław Krempa
  JarekK
  Keymaster

  Pomysł jest świetny. Sam chętnie wystawię kilka nieużywanych akcesoriów 🙂 Mogę wydzielić tutaj dodatkowe forum, plus założymy grupę na FB. Moja propozycja, aby ograniczyć dostępność grupy i forum wyłącznie dla wędkarzy okręgu Jelenia Góra. Co na to ?

  W odpowiedzi na: Porozumienia 2019r. #26475
  Jarosław Krempa
  JarekK
  Keymaster

  Niestety, nic nie wiadomo. Okręgi negocjują do ostatniej chwili. Często jest tak, że w ostatnich dniach grudnia mamy tylko “przecieki”. Nie mam nawet pojęcia dlaczego działacze nie potrafią zrobić tego sprawniej. Po prostu taka jest rzeczywistość PZW.

Wyświetla 1 wpisów z $