Strona Główna Fora dyskusyjne O wszystkim i dla wszystkich Zawody Online na aplikacji – opinie……

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #37825
    Rafał KubickiRafał Kubicki
    Moderator

      Hej,

      Jesteśmy właśnie po naszych pierwszych zawodach sędziowanych za pomocą aplikacji XtraMarlin. Napiszcie parę słów, co o takiej formie sędziowania (podkreślam sędziowania, bo kiedyś w końcu zaczniemy się spotykać razem na zawodach i taka forma sędziowania może również funkcjonować przy tradycyjnych zawodach), jakie macie spostrzeżenia, uwagi. Czy widzicie w tym przyszłość zawodów w naszym kole…..?

      No i przypominam wszystkim, że jutro o 19:00 widzimy się na kolejnym live’ie – tym razem oficjalne ogłoszenie wyników i rozdanie nagród:

      https://youtu.be/k-CG0NppjqA

       

      Rafał

      #37865

      Hej,

      Moim zdaniem zawody odbyły się bardzo dobrze. Z mojego punktu widzenia, brak jakiejkolwiek presji i ta swoboda nad wodą sprawiły, że choć nic nie złapałem (nic wymiarowego), chciałbym już zapisywać się na kolejne i kolejne i kolejne zawody 😉 Bardzo dobrze zorganizowane zawody, idealny przepływ informacji i świetne pomysły na dodatkowe challenge 😉 Panowie, trzymajcie tak dalej ! Pozdrawiam.

       

      #37870

      Ciekawa forma organizacji zawodow. Swoje zdanie już napisałem na FB ale tutaj też je po krotce zamieszczę 🙂extra super było choć ciężko turę było zaliczy 😀🎣🐟

      #37911
      Mariusz SzalejMarszal
      Uczestnik

        Prosimy o kolejne opinie, uwagi czy też spostrzeżenia. Chcielibyśmy doskonalić tę formułę ponieważ jest bezpieczna i daje sporo swobody co do wyboru łowiska.

        Jako sędzia tych zawodów bardzo dziękuję wszystkim uczestnikom za bardzo dobrą współpracę.

        #37929
        Piotr WxxxPiotr Wxxx
        Uczestnik

          Dla mnie bomba. Ludzkość się rozwija, dlatego jeśli można coś ułatwić, to jestem na tak.

        Wyświetla 1 wpisów z $
        • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.