Strona Główna Fora dyskusyjne Umawialnia Spinningowe Ostatki 2019 – lista uczestników

Ten temat zawiera 10 odpowiedzi, ma 7 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Jarosław Krempa JarekK 2 dni, 17 godzin temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #27785
    Jarosław Krempa
    JarekK
    Keymaster

    SPINNINGOWE OSTATKI 2019 


    Lista uczestników:

     

    L.p Nazwisko i imię Przynależność do Koła
    1 Bajdiuk Sebastian PZW “GRODZKIE” Jelenia Góra
    2 Biel Wojciech PZW “GRODZKIE” Jelenia Góra
    3 Brozd Bogdan Fampa Cieplice
    4 Bulga Jan PZW “GRODZKIE” Jelenia Góra
    5 Cichacki Marcin PZW “GRODZKIE” Jelenia Góra
    6 Czuba Grzegorz PZW “GRODZKIE” Jelenia Góra
    7 Dmytrenko Sławomir PZW “GRODZKIE” Jelenia Góra
    8 Frydryk Bartłomiej PZW “GRODZKIE” Jelenia Góra
    9 Gałka Marcin PZW “GRODZKIE” Jelenia Góra
    10 Gembka kamil PZW “GRODZKIE” Jelenia Góra
    11 Gęca Tomasz Koło Cieplice
    12 Gęgotek Wojciech PZW “GRODZKIE” Jelenia Góra
    13 Jagiełło Adrian PZW “GRODZKIE” Jelenia Góra
    14 Jała Tadeusz PZW “GRODZKIE” Jelenia Góra
    15 Janowski Konrad PZW “GRODZKIE” Jelenia Góra
    16 Janowski Radosław PZW “GRODZKIE” Jelenia Góra
    17 Jeremen Hubert PZW “GRODZKIE” Jelenia Góra
    18 Klinikow Mariusz PZW “GRODZKIE” Jelenia Góra
    19 Kłoczkowski Mateusz Koło Cieplice
    20 Konieczka Grzegorz PZW “GRODZKIE” Jelenia Góra
    21 Kostrzewa Rafał PZW “GRODZKIE” Jelenia Góra
    22 Kot Anna PZW “GRODZKIE” Jelenia Góra
    23 Kot Daniel PZW “GRODZKIE” Jelenia Góra
    24 Kozar Tomasz PZW “GRODZKIE” Jelenia Góra
    25 Kozik Radosław PZW “GRODZKIE” Jelenia Góra
    26 Krawczyk Arkadiusz Koło 135 Września
    27 Kreczyk Mariusz Koło 135 Września
    28 Krempa Jarosław PZW “GRODZKIE” Jelenia Góra
    29 Krigier Ferdynand Koło Piechowice
    30 Kruczek Kacper Koło Piechowice
    31 Kubicki Andrzej Koło Mirsk
    32 Kubicki Rafał PZW “GRODZKIE” Jelenia Góra
    33 Kubińska Anna Koło Fampa
    34 Kucharczyk Maciej
    35 Kuleszo Piotr PZW “GRODZKIE” Jelenia Góra
    36 Kurczewski Dariusz PZW “GRODZKIE” Jelenia Góra
    37 Kutrzeba Adam
    38 Kutrzeba Adrian
    39 Kwasniewski Łukasz PZW “GRODZKIE” Jelenia Góra
    40 Kwasniowski kamil
    41 Lachowicz Julian
    42 Lachowicz Lachowicz Koło Fampa
    43 Lasota Andrzej PZW “GRODZKIE” Jelenia Góra
    44 Liedtke Adam
    45 Lis Krzysztof
    46 Makaro Amelia
    47 Makaro Paweł PZW “GRODZKIE” Jelenia Góra
    48 Mastalerczyk Jerzy PZW “GRODZKIE” Jelenia Góra
    49 Mazur Aleksander PZW “GRODZKIE” Jelenia Góra
    50 Mazurek Mariusz PZW “GRODZKIE” Jelenia Góra
    51 Niemiec Sławomir PZW “GRODZKIE” Jelenia Góra
    52 Paluch Tomasz PZW “GRODZKIE” Jelenia Góra
    53 Pałucki Adam Koło Fampa
    54 Patkowski dawid
    55 Piwowarczyk Daniel
    56 Płucieńczak Robert
    57 Popławski Daniel PZW “GRODZKIE” Jelenia Góra
    58 Serafinowicz Andrzej
    59 Sikora Marcin
    60 Stępień Wojciech PZW “GRODZKIE” Jelenia Góra
    61 Szalej Mariusz PZW “GRODZKIE” Jelenia Góra
    62 Szymkowiak Maciej Koło Cieplice
    63 Węsławowicz Tomasz
    64 Wilk Maciej PZW “GRODZKIE” Jelenia Góra
    65 Winter Daniel
    66 Winter Stanisław
    67 Woźniak Roman PZW “GRODZKIE” Jelenia Góra
    68 Wójcicki Michał
    69 Wójcik Krzysztof PZW “GRODZKIE” Jelenia Góra
    70 Michał Klejnowski PZW “GRODZKIE” Jelenia Góra

     

     


    Prosimy o zgłaszanie problemów z transportem. W miarę możliwości będziemy starali się pomóc.

     

    • Ten wątek został zmodyfikowany 1 tydzień, 1 dzień temu przez Jarosław Krempa JarekK.
    • Ten wątek został zmodyfikowany 2 dni, 17 godzin temu przez Jarosław Krempa JarekK.
    #27787

    + Przemek Lachowicz

    + Julian Lachowicz

    #27792
    Mariusz Kreczyk
    Mariusz_K
    Uczestnik

    Mariusz Kreczyk – PZW “GRODZKIE” Jelenia Góra

    #27793
    • Daniel Piwowarczyk
    • Radosław Janowski
    • Koło 135 Września
    #27794
    Robert Płucieńczak
    Robson
    Uczestnik

    Marcin Cichacki – Koło Grodzkie Jelenia Góra

    #27798

    Wojciech Stępień- Koło Grodzkie Jelenia Góra

    #27801

    + Ekipa z Kamiennej Góry/Lubawki/Jeleniej Góry :

    1. Klinikow Mariusz
    2. Jała Tadeusz
    3. Gałka Marcin
    4. Kurczewski Dariusz
    5. Winter Daniel
    6. Czuba Grzegorz
    7. Winter Stanisław
    8. Biel Wojciech
    #27803
    Jarosław Krempa
    JarekK
    Keymaster

    Witamy na pokładzie ! 😉

    #27812
    Robert Płucieńczak
    Robson
    Uczestnik

    Proszę o dopisanie do listy: Wojciech Gęgotek – Koło Grodzkie Jelenia Góra

    #27895
    Aleksander Mazur
    Aleksander Mazur
    Uczestnik

    Witam jakiś mały błędziki się wkradł bo nie należe do koła Grodzkiego nie Fampa
    <table width=”448″>
    <tbody>
    <tr>
    <td width=”62″>49</td>
    <td>Mazur Aleksander</td>
    <td>Koło Fampa</td>
    </tr>
    </tbody>
    </table>

    #27897
    Jarosław Krempa
    JarekK
    Keymaster

    Sorry. Już poprawione.

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.