Strona Główna Fora dyskusyjne Umawialnia Spinningowe Ostatki 2018 – regulamin, zapisy

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Rafał Kubicki Rafał Kubicki 1 miesiąc temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #26412
    Jarosław Krempa
    JarekK
    Keymaster

    Jak co roku z przyjemnością zapraszamy na towarzyską imprezę organizowaną przez Koło Grodzkie Jelenia Góra.

     

    SPINNINGOWE OSTATKI 2018

    Zapisy do 06.11.2018 r. !

    Mailem: grodzkie@wp.pl

    Wpisem pod niniejszym postem

    Wpisem w utworzonym wydarzeniu na Facebooku

    Osobiście w sklepie wędkarskim “ADAŚ”

     

    LISTA UCZESTNIKÓW:

    1. Rafał Kubicki – Grodzkie Jelenia Góra
    2. Robert Płucieńczak – Grodzkie Jelenia Góra
    3. Sebastian Bajdiuk – Grodzkie Jelenia Gora
    4. Jarek Krempa – Grodzkie Jelenia Gora
    5. Michał Wójcicki koło Mirsk
    6. Łukasz Muzyka koło Mirsk…
    7. Hubert Jaremen – Grodzkie Jelenia Góra
    8. Mariusz Kreczyk – Grodzkie Jelenia Góra
    9. Kacper Kruczek – Koło Piechowice
    10. Andrzej Kubicki
    11. Grzegorz Rybaczuk
    12. Krzysztof Tomaszewski
    13. Jacek Szantar
    14. Kucharczuk Maciej
    15. Mazurek Mariusz
    16. Bogdan Drozd
    17. Kamil Kwaśniowski
    18. Krzysztof Wójcik
    19. Adam Pałucki
    20. Anna Kot
    21. Daniel Kot
    22. Piotr Kuleszo
    23. Andrzej Serafinowicz
    24. Bogdan Kiść
    25. Krzysztof Zawiślański
    26. Lasota Andrzej
    27. Marcin Sikora
    28. Janusz Krzykwa
    29. Tomasz Paluch
    30. Paweł Potocki
    31. Kamil Zientala
    32. Konrad Janowski
    33. Zofia Hołysz
    34. Adam Hołysz
    35. Tomasz G…
    36. Tomasz K. (?)
    37. Winter Daniel Koło Lubawka
    38. Winter  Stanisław Koło Lubawka
    39. Biel  Wojciech Koło Lubawka
    40. Winter Bartek   –  młodzież Koło Lubawka
    41. Kurczewski Dariusz Koło Lubawka
    42. Klinikow Mariusz Koło Lubawka
    43. Czuba Grzegorz Koło Lubawka
    44. Jała Tadeusz Koło Lubawka
    45. Jarosław Chęć Koło Lubawka

    Spotkanie i towarzyskie zawody prowadzone są wg zasad obowiązujących podczas spotkań Koła Grodzkiego.

    Spotykamy się nad Odrą 11 listopada 2018 r. na jej lewym brzegu, w porcie w Nowej Soli.
    Czapkowe w wysokości 30,00 zł (młodzież do lat 18-tu zwolniona z opłat) pobierane będzie przed spotkaniem.

    Ramowy harmonogram spotkania:

    7.20 – początek rejestracji startujących, wydawanie kart startowych

    7.50 – odprawa, omówienie regulaminu zawodów

    8.00 – śniadanie w restauracji „Pod kotwicą” (szwedzki stół: jajecznica, kiełbaski lub parówki na gorąco, smalec z ogórkiem kiszonym, wędliny, sery, kawa, herbata).

    8.40 – wyjazd na stanowiska (początek zawodów). Dopuszczamy łowienie w odległości do 5 km w górę i w dół rzeki Odry.

    8.40 – 14.30 – czas na dojazd na łowisko, łowienie, powrót do bazy zawodów).

    14.30 – powrót do bazy zawodów (teren Portu Nowa Sól), przekazanie kart startowych sędziom.

    15.00 – obiad w restauracji „Pod kotwicą”

    15.45 – podsumowanie zawodów, ogłoszenie wyników, losowanie nagród.

    17.00 – koniec zawodów.

    Parking dla samochodów osób startujących w zawodach – obszerny plac przed restauracją „Pod kotwicą”.

    W przypadku trudnych warunków atmosferycznych organizator może skrócić czas wędkowania !

    Regulamin wspólnego wędkowania:

    – wszystkie złowione ryby są wypuszczane
    – obowiązuje zasada wzajemnego zaufania i koleżeństwa
    – na miejsce wędkowania wolno dojechać własnym pojazdem
    – zaliczamy wszystkie ryby drapieżne
    – obowiązują wszystkie wymiary ochronne, zgodnie z RAPR
    – szczegóły podczas odprawy

    • Ten wątek został zmodyfikowany 1 miesiąc temu przez Jarosław Krempa JarekK.
    • Ten wątek został zmodyfikowany 1 miesiąc temu przez Jarosław Krempa JarekK.
    #26428

    Michał Wójcicki koło Mirsk

    Łukasz Muzyka koło Mirsk

    #26431
    Hubert Jaremen
    Hubert Jaremen
    Uczestnik

    Proszę o dopisanie do listy – Hubert Jaremen, Koło PZW Grodzkie Jelenia Góra 😉

    Dziękuję 😀

    #26433
    Mariusz Kreczyk
    Mariusz_K
    Uczestnik

    Melduję się na pokładzie 😉

    Mariusz Kreczyk – Koło PZW Grodzkie Jelenia Góra

    Pozdrawiam

    #26437
    Rafał Kubicki
    Rafał Kubicki
    Uczestnik

    Uzupełniam listę.

     

    LISTA UCZESTNIKÓW:

    1. Rafał Kubicki – Grodzkie Jelenia Góra
    2. Robert Płucieńczak – Grodzkie Jelenia Góra
    3. Sebastian Bajdiuk – Grodzkie Jelenia Gora
    4. Jarek Krempa – Grodzkie Jelenia Gora
    5. Michał Wójcicki koło Mirsk
    6. Łukasz Muzyka koło Mirsk…
    7. Hubert Jaremen – Grodzkie Jelenia Góra
    8. Mariusz Kreczyk – Grodzkie Jelenia Góra
    9. Kacper Kruczek – Koło Piechowice
    10. Andrzej Kubicki
    11. Grzegorz Rybaczuk
    12. Krzysztof Tomaszewski
    13. Jacek Szantar
    14. Kucharczuk Maciej
    15. Mazurek Mariusz
    16. Bogdan Drozd
    17. Kamil Kwaśniowski
    18. Krzysztof Wójcik
    19. Adam Pałucki
    20. Anna Kot
    21. Daniel Kot
    22. Piotr Kuleszo
    23. Andrzej Serafinowicz
    24. Bogdan Kiść
    25. Krzysztof Zawiślański
    26. Lasota Andrzej
    27. Marcin Sikora
    28. Janusz Krzykwa
    29. Tomasz Paluch
    30. Paweł Potocki
    31. Kamil Zientala
    32. Konrad Janowski
    33. Zofia Hołysz
    34. Adam Hołysz
    35. Tomasz G…
Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.