Strona Główna Fora dyskusyjne Umawialnia Lista startowa zawodów SPINNINGOWE OSTATKI 2021

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
  • #40106
    Jarosław KrempaJarekK
    Keymaster

     

    LISTA STARTOWA ZAWODÓW “SPINNINGOWE OSTATKI 2021”

     

    1. Rafał Kostrzewa
    2. Kamil Gembka
    3. Rafał Kubicki
    4. Tomek Kozar
    5. Jarek Krempa
    6. Hubert Jeremen
    7. Piotr Kuleszo
    8. Robert Płucieńczak
    9. Wojtek Gęgotek
    10. Maciej Wilk
    11. Daniel Kot
    12. Anna Kot
    13. Daniel Piwowarczyk
    14. Radosław Janowski
    15. Dariusz Kawałko
    16. Bartłomiej Frydryk
    17. Robert Goliński
    18. Michał Kowalski
    19. Sebastian Bajdiuk
    20. Łukasz Kwaśniewski
    21. Kamil Kwaśniowski
    22. Andrzej Lasota (Fampa)
    23. Marcin Sikora
    24. Łukasz Kwieciński
    25. Tomasz Gęca
    26. Dawid Patkowski
    27. Krzysztof Wójcik
    28. Adam Łukaszek
    29. Roman Woźniak
    30. Albert Krawczyk (k. Jawor)
    31. Marcel Simon (k. Jawor)
    32. Rafał Krzyżański (k. Jawor)
    33. Andrzej Serafinowicz
    34. Marta Pochmara (Fampa)
    35. Przemek Pochmara (Fampa)
    36. Winter Daniel
    37. Winter Stanisław
    38. Biel Wojciech
    39. Kurczewski Darek
    40. Czuba Grzegorz
    41. Klinikow Mariusz
    42. Gałka Marcin
    43. Kołodziej Tomasz
    44. Jała Tadeusz
    45. Ferdynand Krygier
    46. Sławomir Niemiec
    47. Paweł Makaro
    48. Amelia Makaro (Junior)
    49. Anna Kozik
    50. Radosław Kozik
    51. Bogdan Kieć
    52. Aleksander Mazur
    53. Mariusz Mazurek
    54. Kacper Kruczek
    55. Grzegorz Janiak
    56. Piotr Stasiak – K. Lubin Miasto
    57. Wojciech Bazylewicz – K. Lubin Miasto
    58. Marek Zarzecki – K. Lubin Miasto
    • Ten wątek został zmodyfikowany 1 month temu przez Jarosław KrempaJarekK.
    • Ten wątek został zmodyfikowany 4 weeks, 1 day temu przez Jarosław KrempaJarekK.
    #40108
    Maciej WilkMaciej Wilk
    Uczestnik

    Maciej Wilk

    #40145
    Tadeusz JałaTadeusz Jała
    Uczestnik

    Proszę o dopisanie do listy

    1. Winter Daniel
    2. Winter Stanisław
    3. Biel Wojciech
    4. Kurczewski Darek
    5. Czuba Grzegorz
    6. Klinikow Mariusz
    7. Gałka Marcin
    8. Kołodziej Tomasz
    9. Jała Tadeusz
Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.