Z przyjemnością możemy poinformować, że podobnie jak w latach poprzednich nawiązaliśmy współpracę z Hurtownią Narzędzi i Sprzętu Wędkarskiego “BLACK”. Hurtownia prowadzi działalność w Jeleniej Górze, Wrocławiu, Warszawie i Budapeszcie, oferując pełne spektrum narzędzi – od prostych, przeznaczonych do prac hobbystycznych w domu i ogrodzie, po narzędzia specjalistyczne do działalności profesjonalnej. Więcej informacji znajdziecie w KATALOGU HURTOWNI

Drugą, i chyba ważniejszą dla nas dziedziną działalności spółki BLACK, jest oferta sprzętu wędkarskiego. Oferowany w bardzo dobrych cenach sprzęt wędkarski znajdzie uznanie zarówno spinningistów, jak i zwolenników metod spławikowych i gruntowych. Więcej w KATALOGU WĘDKARSKIM.

Firma prowadzi sprzedaż (również dla odbiorców indywidualnych) w Jeleniej Górze przy ul. Powstańców Śląskich 10 (za Jelfą).

Dla członków Koła Grodzkiego RABAT w wysokości 10 % 

Jako Koło znów możemy liczyć na wsparcie Firmy BLACK podczas organizowanych imprez dla naszych członków. Pamiętacie z pewnością ogrom nagród podczas Spinningowych Ostatków. To właśnie, między innymi, dzięki  wsparciu Hurtowni BLACK do uczestników trafiło tak wiele wspaniałych nagród. Nie inaczej będzie w tym sezonie.

TR